Biz kimiz


BordoProje, Tuba Kaldırım Köroğlu önderliğinde mimar, mühendis ve teknikerlerden oluşan tasarım ekibinin kurumsal adıdır.

Her ekip üyesinin bireysel deneyimlerini bir araya getirerek güçlü bir yetenek atölyesi oluşturan BordoProje, böylelikle değişen ihtiyaç planlarına göre farklı amaçlara hizmet eden özgün tasarımlar yapabilme esnekliğine sahiptir.

BordoProje, mimari tasarımın yanı sıra statik, mekanik, elektrik ve peyzaj gibi diğer uygulama projelerinin hazırlanması, iç mekân düzenlemeleri, röleve ve proje tadilatları gibi birçok alanda eksiksiz, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

  Ekran Alıntısı-2

Kurucumuz


   

Tuba Kaldırım Köroğlu, Gazi Üniversitesi Mimarlık bölümünü ikincilikle bitirmiştir. Meslek hayatına daha öğrencilik yıllarında usta ve ünlü mimarların ekibinde yarışma projelerinde görev alarak başlamıştır. 2007 yılındaki mezuniyetinin ardından bir süre farklı mimarlık ofislerinde çalışmış ve bu süreçte kazandığı tecrübeyle 2011 yılında kendi mimarlık ofisini açmıştır.

Kendi ofisinde birçok proje için farklı isimlerle çalışan Tuba Kaldırım Köroğlu, 2014 yılından itibaren imza attığı işler için "bordoproje" künyesini kullanmaya başlamıştır. Artık birçok tüzel ve gerçek kişi ile olan mesleki ilişkilerini, "bordoproje" adıyla kurumsal bir kimlik altında devam ettirmektedir.